top of page

SEKTÖR

KIRATLI Kimdir?

"Türkiye'nin lider çelik kasa firması Kıratlı Çelik Kasa, ürünlerini güvenlik ihtiyacından hareketle satın almak istediğinizin farkında olarak, kaliteli, estetik, Isıya ve darbelere dayanaklı ürünleri sunuyor."

KIRATLI Çelik Kasa fiziksel güvenlik ürünlerinin tedarikçisi ve lider imalatçısıdır. Yüksek kaliteli çelik kasa ve ekipmanlarını bankalara, son kullanıcılar, hükümet Ofislerine, Kuyumculara, otellere ve tüm dünyadaki çok uluslu şirketlere temin ediyoruz. 

 

KIRATLI bir aile firması olarak Gaziantep’ te kurulmuştur.  1943 ten beri müşterilerimizin değerlerini koruyoruz.Kıratlı Çelik Kasanın iş felsefesi, yenilikçi tasarım ve modern materyallerin kullanımı ile en iyiyi elde etmek ve fiziksel güvenliğe odaklanarak güvenlik ürünlerinin üretimini, testini ve pazarlamasını geliştirmektir.

Evde, ofis ortamında yangın, şiddetli patlama ve elmas uçlu matkap gibi modern saldırı metotlarına karşı para, mücevherat ve dökümanları en iyi şekilde korumak için demonte kasalar ve yüksek güvenlikli kasaları her ebatta imal ediyoruz.

 

Büyük bankalar ve finansal kuruluşlar değerlerinin korunmasında her zaman KIRATLI’  ya güvenir. 

 

KIRATLI Çelik kasanın fabrikası ve merkez bürosu Gaziantep’te bulunuyor. Dünyada ticaret yapan birçok firma ile 20’ nin üzerinde ülkede temsil ediliyoruz.

bottom of page